GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary – Hotel a wellness centrum

Tradice a pohostinnost od roku 1701

Grandhotel Pupp v Karlových Varech nabízí komfortní ubytování v 228 pokojích, vyhlášenou gastronomii a wellness centrum Pupp Royal Spa. Konferenční prostory hotelu čítají několik salónků včetně neobarokního Slavnostního sálu. Hotel je situován ve středu lázeňské zóny v blízkosti klidného lesoparku.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 353 109 111
fax:
+420 353 224 032
e-mail:
pupp@pupp.cz
web:
www.pupp.cz
facebook:
www.facebook.com/PuppKV
  • Mírové náměstí 316/2
  • Karlovy Vary
  • 360 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Grandhotel Pupp nabízí přes 200 pokojů

Hotelová kniha hostů Grandhotelu Pupp v Karlových Varech je plná slavných jmen. Vždyť zdejší historie se píše už od roku 1701, kdy byl hotel založen. Díky třísetleté tradici a jedinečné architektuře dnes může impozantní hotelový komplex nabídnout autentickou atmosféru, osobité interiéry pokojů a zároveň moderní zázemí se špičkovými službami a proslulou gastronomií. Přes 220 pokojů se nachází ve dvou propojených budovách River Side a Park Side, a to v kategoriích Comfort, Superior, Superior Plus, Junior Suite, Premier Suite. Samozřejmostí jsou i exkluzivní apartmány včetně císařského nebo prezidentského.

Konferenční prostory s neobarokním sálem

Společenské a konferenční prostory hotelu, salonky různých velikostí i Slavnostní sál v neobarokním stylu s kapacitou až 750 osob využívá Grandhotel Pupp pro pořádání světových kongresů a mezinárodních konferencí. Všechny konferenční prostory mají kombinovatelné stolové uspořádání a nejmodernější technické vybavení. Často se zde konají také firemní akce, večírky nebo svatební hostiny.

Wellness centrum pro náročné klienty

Grandhotel Pupp má vlastní wellness centrum s nabídkou kosmetických a wellness procedur a masáží. Wellness centrum Pupp Royal Spa využívá relaxační bazén s protiproudem +29 °C, meditační a květinovou lázeň +33 °C, vířivky, sauny, solnou jeskyni a moderní fitness centrum, které se nachází vedle hlavního vchodu do Pupp Royal Spa. Novodobé materiály v kontrastu s novobarokní podobou Granhotelu Pupp vytváří ideální prostory pro relaxaci.

Pro páry a jednotlivce, kteří při relaxaci vyhledávají soukromí, jsou připraveny prostory Royal Spa Suite s vířivou vanou, bylinnou saunu, vodním masážním lůžkem a zážitkovou sprchou.

Wellness pobyt                    Lázeňský pobyt                    Balíček Exclusive

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Pobytové balíčky

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce